Nowa jakość okuć AXA

Rękojeść zintegrowana z szyldem.

Nowa odsłona okuć zintegrowanych AXA to szybki montaż, wysoka jakość i niezawodność. Klamka antywłamaniowa stanowi doskonałe rozwiązanie zarówno do wnętrz prywatnych, jak i pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu. 

Klamka zintegrowana oznacza w tym przypadku, że jest szybciej, łatwiej i bardziej niezawodnie. Eliminacja broka wpływa na większą niezawodność rozwiązania – jego brak w połączeniu z wysoką jakością użytych materiałów decydują o tym, że klamki zintegrowane AXA są doskonałym rozwiązaniem do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu.

Zobacz animację i przekonaj się, jak łatwy i szybki jest montaż klamek zintegrowanych

Asortyment klamek zintegrowanych

AXA oferuje szeroki asortyment klamek zintegrowanych (seria Premium). Znajdziesz je w naszej ofercie zarówno wśród klamek bezklasowych jak i w 3 klasie bezpieczeństwa, wykazującej – zgodnie z normą PN-EN 1906 – bardzo wysoką odporność na włamanie. Dostępne w wersji z zabezpieczeniem wkładki i bez, jak również w opcji z pochwytem/gałką lub klamką. W ofercie znajdują się zarówno klamki na długim szyldzie, jak i na dzielonych rozetach, co pozwala dopasować je do każdego wnętrza. Asortyment dostępny jest w 6 kolorach.

Klamki premium bezklasowe
Klamki premium w 3 klasie bezpieczeństwa na długich szyldach
Klamki premium w 3 klasie bezpieczeństwa na rozetach

Dzięki zakładowi produkcyjnemu zlokalizowanemu w Polsce, firma ma możliwość elastycznego podejścia do realizacji zleceń, a także samodzielnego nadzoru nad kwestiami jakości. Dbałość ta manifestuje się również w odpowiedzialnym podejściu do własności intelektualnej, czego przejawem jest zastrzeganie własnych wzorów, form i rozwiązań. Model Fast Premium ma chroniony kształt rękojeści, której wzór spotyka się z dużym zainteresowaniem klientów. A wspomniana elastyczność produkcji polega również na tym, że unikatowa rękojeść może być użyta z dowolnym szyldem z oferty firmy. 

Przy wymaganiach nowoczesnego budownictwa, które często jest próbą pogodzenia oryginalnych wizji architektonicznych i możliwości deweloperskich, oferta AXA Stenman pozytywnie się wyróżnia. Dowodem tego jest obecność okuć AXA w wielu cenionych realizacjach, jak choćby w zespole apartamentów Rajska 8 w Gdańsku projektu biura JEMS Architekci, czy Apartamentów Spectrum w Gdańsku.