NOWOŚĆ AXA- VERONA KLAMKA STYLIZOWANA

Okucia z zabezpieczeniem wkładki FLEX to wysoka jakość i gwarancja bezpieczeństwa. Stanowią doskonałe rozwiązanie do drzwi stylizowanych i klasycznych.

Sprawdź

POPULARNA ALTERNATYWA KLAMKI

Sprawdź

OD ANTABY PO ODBOJNIK

Dobierz wszystko w jednym kolorze!

Sprawdź

PREMIUM NASZE NAJLEPSZE

Okucia zintegrowane AXA Premium to szybki montaż, wysoka jakość i niezawodność. Stanowią doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu.

Dowiedz się więcej

NOWA ODSŁONA KLAMEK ZINTEGROWANYCH AXA SERIA ++

Rękojeść na trwałe połączona z szyldem. Bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające na montaż okuć w kilku prostych krokach.

Dowiedz się więcej

ANTABY DWUMETROWE

Modele Dubaj i Szanghaj. Z możliwością idealnego dopasowania. Oferta skierowana jest do klientów B2B, głównie producentów drzwi.

Dowiedz się więcej

Chciałbyś kupić produkt AXA? Odwiedź naszych dystrybutorów.

Kliknij  sprawdź sklepy stacjonarne i internetowe. 


Sprawdź!

AXA Home Security

AXA to polski producent okuć budowlanych z ponad 25-letnim doświadczeniem, silną reputacją i międzynarodowym wsparciem w zakresie rozwoju produktów. Przez lata działalności wypracowaliśmy szczególną pozycją w dziedzinie zabezpieczeń antywłamaniowych, jednocześnie dając się poznać jako zaufany i elastyczny partner

Zobacz fabrykę

Produkty

Nasz asortyment produktów obejmuje: klamki antywłamaniowe, klamki drzwiowe na rozetach, pochwyty do drzwi zewnętrznych, wkładki bębenkowe, samozamykacze, zawiasy, odbojniki, wizjery. Jakość, bezpieczeństwo oraz wysoka odporność na włamanie to cechy, które wyróżniają produkty AXA

Sprawdź ofertę

KLAMKI DO DRZWI WEWNĘTRZNYCH

LIBERA to wyjątkowa klamka w ofercie AXA. Z powodzeniem może zostać zastosowana jako klamka do drzwi wejściowych oraz do wszystkich drzwi wewnątrz domu czy mieszkania. Do drzwi wewnętrznych Libera oferowana jest z 3 modelami rozet WB,WK,WC.  

Chcesz dowiedzieć się więcej ?

Montaż na Click

Nie wierzysz, sam zobacz jakie to proste !

Zobacz animację

OFERTA AXA