DWUMETROWE ANTABY

Z możliwością idealnego dopasowania

AXA Home Security

AXA HomeSecurity jest polskim producentem z blisko 25 letnim doświadczeniem, silną reputacją i międzynarodowym wsparciem w zakresie rozwoju produktów. Przez lata działalności wypracowaliśmy szczególną pozycją w dziedzinie zabezpieczeń antywłamaniowych, jednocześnie dając się poznać jako zaufany i elastyczny partner.

Jako profesjonalista w swojej branży poszukujesz rozwiązań dobrych, szybkich i niezawodnych. My, jako specjaliści z doświadczeniem w dziedzinie zabezpieczeń drzwiowych, dostarczamy Ci te rozwiązania. Zespół specjalistów codziennie opracowuje, produkuje i wprowadza na rynek produkty o jakości AXA. Dbamy o to, żeby synonimem tej jakości był produkt na lata.  

Nasza jakość przejawia się w zastosowanych materiałach, wykończeniu i żywotności produktów. Ale także znajduje swoje odzwierciedlenie w terminowości dostaw, obszernej dokumentacji technicznej, komunikacji marketingowej i wiedzy fachowej, którą można znaleźć u naszych pracowników.

Bezpieczeństwo jest priorytetem w AXA. Ważną częścią asortymentu są produkty antywłamaniowe, które nie tylko zwiększają poczucie bezpieczeństwa w domu i jego otoczeniu, ale również gwarantują bezpieczny sposób użytkowania, obsługi i montażu.

Komfort użytkowania produktów AXA jest dla nas istotny zarówno w przypadku klientów końcowych, jak i profesjonalnych montażystów. Wiemy, że o jakości produktu często przesądza jego poprawny montaż, dlatego przykładamy szczególną wagę do przejrzystości i intuicyjności naszych instrukcji montażu oraz dodatkowych, standaryzowanych materiałów mocujących, co gwarantuje szybki i bezproblemowy montaż.

Rekrutujemy!

  • Pracowników montażu i pakowania
  • Odlewników
  • Galwanizerów
  • Szlifierzy
  • Frezer-operator CNC
  • Mechanik-dział Utrzymania Ruchu

A także:

  • Specjalista/ka ds. planowania produkcji (Production Planner)
  • Specjalista ds. obsługi klienta

Aplikuj!

DWUMETROWE ANTABY

Modele Dubaj i Szanghaj. Z możliwością idealnego dopasowania. Oferta skierowana jest do klientów B2B, głównie producentów drzwi.

Sprawdź, jakie dają możliwości!

Nowa jakość okuć AXA

Jest szybciej, łatwiej i bardziej niezawodnie. Zobacz animację!

Nowość! Nuki 2.0

Poznaj świat inteligentnego dostępu Nuki.

Już dostępny w AXA.Kliknij po więcej informacji

Dziś zamówienie, jutro wysyłka

Proponujemy przyspieszony termin realizacji na niektóre produkty.

Poznaj wybrany asortyment i złóż zamówienie już dziś!

Poznaj ofertę

Nasze produkty

Klamki drzwiowe Antaby Wkładki patentowe
Samozamykacze - JUŻ WKRÓTCE NA STRONIE
Dźwignie antypaniczne - JUŻ WKRÓTCE NA STRONIE
Akcesoria