LINIA LIBERA

Libera to linia klamek zaprojektowana z myślą o nowoczesnych wnętrzach, urządzonych z dbałością o detale, w których spójny wygląd ma znaczenie.  Klamka na prostokątnej, ukrytej rozecie, w matowym szlifowanym wykończeniu doskonale wpasowuje się w najnowsze trendy. Model oferowany z 4 rodzajami rozetami, może być stosowany zarówno na zewnątrz jak i w środku budynku. Odpowiednio dobrana, przemyślana wielkość klamki sprawia, że Libera idealnie wkomponowuje się zarówno w masywne drzwi wejściowe jak i znacznie lżejsze drzwi wewnątrz domu, mieszkania czy przestrzeni biurowej. 

 

Libera jak pozostałe okucia AXA HomeSecurity wykonana jest z aluminium. Wysoka jakość produktu oraz anodowane wykończenie to gwarancja odporności na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Sprawdź co wyróżnia Liberę

Libera do drzwi wejściowych oferowana jest wraz z rozetą w 3 klasie bezpieczeństwa z opatentowanym przez AXA zabezpieczeniem wkładki Flex. 

Liberę do drzwi wewnętrznych oferujemy z 3 modelami rozet WB, WK,WC. Dbając o szczegóły, otwory montażowe we wszystkich rozetach do drzwi wewnętrznych zostały ukryte. 

Zobacz jak zamontować